Perşembe, Aralık 08, 2011

Motto Kullanma Talimatı

 


Twitter 2011'de panpişler ve cicişlerle yıkılırken biz de boş durmadık. Bir ekip çalışması ile hadiseden olma gwyneth paltrow'dan doğma tnuk edzog ve ben sayesinde, en popülatire motto listesi aşağıda keyifle sıralanmakta, sıralanırken gıdıklanmakta ve fingirdemektedirler;

1. CİCİŞLER ALKOL KULLANMAZ....

Bir numaralı mottomuz son ayların sansasyonel ve iq seviyelerinin 300 olduğumuzu düşündürtmeyi başaran ciciş kardeşlerden; (gugıllayınca daha müstehcen fotolarına ulaşılabilir)

Mottoyu Kullanma Talimatı : Eşek kadar Hello Kitty sticker'ı olan pembe bir cipin varsa, ve bir gün alkol kontrolü yapan eblehh bir polise yakalanırsan, seni kurtaracak tek motto bu olacaktır, tüm hayatına korkmadan uygulayabilirsin. Diğer durumlarda pek işe yaramadığı labrador  testlerinde kanıtlanmıştır.

2.PANPİŞLERİN MORALİ HEP YÜKSEKTİİRRR :)

İkinci sırada lügatımıza panpiş kelimesini kazandıran Hilal Cebeci var. 34.934 adet attığı Tvitleriyle, hem güzel hem zeki dedirtiyor maşallah, tvitine bandığım..(emotion efekti bize ait değil, aynen kendi ağzından paylaşıyoruz )

Mottoyu Kullanma Talimatı : Bu motto doz aşımında, memene nazar boncuğu yapıştırmak suretiyle tanımadığın 20 bin kişiyle paylaşma hissi uyandırabilir. (memesine nazar boncuğu yapıştıran poposuna neler yapıştırır kimbilir diye düşünmeden edemiyor insan) Kırsal kesimde oturan, bıyıklı ve evde don atlet dolaşan erkeklerle evli kadınların kullanması sakıncalıdır. Kadına şiddete hayır ve cinsel eğitim çocukluktan verilsin diyen ortalama gerzo bir insan için bu mottonun, günde 2 defa, aç karnına alınması tavsiye edilir. Tavsiye edilen dozda, hamilelerin kullanmasında herhangi bir sakınca görülmemiştir.

3. GÖZÜME İNANIRIM HAYDİ ZIPLA!

Üçüncü sırada eskilerden bir kuble geliyor. Söz anonim olarak geçmiş albüm bilgilerinde.
 Müzik piyasamızda ben bu şarkıyı çarptım çıldımın kibar hali anonimdir. Ancak motto takdire şayan.

Mottoyu kullanma talimatı : Bu mottoyu yaşamının her alanına uygulayabilirsin, tüy dökmez, koku yapmaz,ağrısız sızısız kesin çözüm. Bir bebeto olur hayatına devam edersin. Belli bir dönem geçtikten sonra gazetelerin internet sayfalarındaki fotograf bölümünde, diğer kendinden haber alınamayan mottocular ile birlikte'' Şimdi Nerdeler'' başlığıyla göz de doldurabilirsin . Ancak bu tür sayfalarda, çıplah kadınlara daha çok bakıldığından tıklanma oranındaki düşük seviye için moralini bozmazsan ,4.mottoyu kullanmaya başlayıp, hayatını farklı bir level'a da taşıyabilirsin.

4. ALIRIM SENDEN TÜM YETKİMİ, ALIRIM SENDEN TÜM SEVGİMİ, çikita muzz muz muz

Son mottomuz ise kendisini Türkiye'nin Word Starı ilan eden, Justin Bieber, Brad Pitt, Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi yakışıklı kategorisinde, popülatiresi 2011'de çok sükse yapmış türevlerine kafa tutan, düvelloya davet eden, kepek sorunu yaşayan Ajdar Anık'dan geliyor.

Mottoyu Kullanma Talimatı : Bu mottoyu benimserseniz gönül gözünüz açılır ve hayata Ajdar Anık gözüyle bakma mertebesine erişirsiniz. Yalnız bu mottoyu uygulayabilmek afedersiniz kıç ister olup, hayatınızın her alanına yaydıktan sonra başarı ancak ve çok zor gelir. Merkür geri giderken uzak durmanız ise uzman tavsiyesidir. Her gün bir adet çikita muz mottonun etkisini arttır, hamileliğin 2.ayından itibaren kullanıldığında, doğacak çocuk üzerine telafisi olmayan tahribatlar gerçekleştirdiği görülmüştür.

Hadi hayırlı ve yepyeni 2012 mottoları sizlerA, bunlaRn zamanı geçmek üZre muhtereMMM dinleyenlrMM..(zeki müren kibarcıklığında yine)

ÇOK ÖNEMLİ NOT:  Ayrıca bunlardan daha gözü pek yorumları, daha açık saçığını, hepimizin okuyup ders çıkaracağı en sağlam video ve fotografları ; Türk Erkeğinin İnternet ile İmtihanı olan http://www.haserkek.com/ dan okuyun. Pişman olan panpiş, cinciş olsun maşallah

Hiç yorum yok: